У закладі дошкільної освіти проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.
Познайомтесь з ними:

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Діти старших груп відвідують свято Першого дзвоника у ХЗОШ №40. У закладі дошкільної освіти проводиться розвага з дітьми "Здрастуй, здрастуй, дитсадок!" На це свято приходить багато гостей, батьків. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, дітей.

/Files/images/1_ver.jpg /Files/images/03062013260.jpg

В дошкільному закладі оформлена постійнодіюча виставка малюнків і вже стало традицією вивішувати найкращі роботи дітей з батьками з оброзотворчого мистецтва, відповідно до кожної пори року.

Традиційними в садочку є проведення тематичних занять "Осінні мережева", де діти разом з батьками оформлюють виставку композицій "Золота осінь" з овочів та фруктів.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Традиційним в нашому закладі дошкільної освіти став День відкритих дверей, який проводиться в середині грудня. Батьки з задовленням відвідують відкриті заходи по групах, а також загальні для всих: спортивні та музичні розваги, засідання круглого столу, де батьки з педагогами обговорюють питання виховання та відносин з дітьми, полюбляють батьківськи тренінги. які проводить практичний психолог. Кожного року проходить виставка поробок на зимову тематику.

/Files/images/img_0147.jpg /Files/images/img_0133.jpg

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільнят проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/photofile_1419575171_881092681_big.JPG

СВЯТО 8- БЕРЕЗНЯ

Дуже полюбляють і діти, і батьки, і всі працівники закладу дошкільної освіти свято Мам. Діти з задоволенням вітають всіх своїх рідненьких жінок зі святом піснями, віршами, таночками.

/Files/images/dsc_9217.jpg /Files/images/dsc_3588.jpg

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Цей день присвячений повністю фізичній культурі. Кожного місяця цей день має певну тему і ця тема проходить через всі заходи: бесіди, заняття, естафети, а традиційним є велике спротивне свято. Де діти показують всі свої вміння. навички та фізичні якості.

/Files/images/dsc_1.jpg /Files/images/2.jpg

ВИПУСКНЕ СВЯТО

Промайнув навчальний рік і ось він - довгоочікуваний випускний бал.

/Files/images/photofile_1401169234_1196410569_big.JPG /Files/images/photofile_1401169197_234187842_big.JPG